![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
dfernandes | |
![]() |
Film Freak - 986 Films Ranked
Member Since: Nov 17, 2009
Location: porto alegre, Brazil
|
|
Message Sent!
| |

| 84 | Cowboy Bebop: The Movie (2001) - Dec 23, 2009 |
| 45 | Cruel Intentions (1999) - Dec 23, 2009 |
| 48 | Legally Blonde (2001) - Dec 23, 2009 |
| 49 | The Goalie's Anxiety at the Penalty Kick (1972) - Dec 16, 2009 |
| 80 | The Beat That My Heart Skipped (2005) - Dec 16, 2009 |
| 0 | The Hot Chick (2002) - Dec 15, 2009 |
| 65 | 50 First Dates (2004) - Dec 15, 2009 |
| 82 | Elsa y Fred (2005) - Dec 15, 2009 |
| 78 | Blackboard Jungle (1955) - Dec 14, 2009 |
| 40 | Elephant (2003) - Dec 14, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |