![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
dfiorito | |
![]() |
Movie Buff - 109 Films Ranked
Member Since: Aug 7, 2008
Location: USA
|

| 95 | Unbreakable (2000) - Aug 08, 2008 |
| 100 | Shaun of the Dead (2004) - Aug 08, 2008 |
| 100 | Saving Private Ryan (1998) - Aug 08, 2008 |
| 100 | Monty Python and the Holy Grail (1975) - Aug 08, 2008 |
| 10 | Jerry Maguire (1996) - Aug 08, 2008 |
| 100 | The Lord of the Rings: The Return of the King (2003) - Aug 08, 2008 |
| 100 | Léon: The Professional (1994) - Aug 08, 2008 |
| 97 | Vertigo (1958) - Aug 08, 2008 |
| 97 | Rikki-Tikki-Tavi (1975) - Aug 08, 2008 |
| 97 | Sling Blade (1996) - Aug 08, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |