![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
dflasse | |
![]() |
Movie Buff - 136 Films Ranked
Member Since: Sep 19, 2010
Location: Belgium
|

| 85 | Into the Wild (2007) - Sep 20, 2010 |
| 65 | Run Lola Run (1998) - Sep 20, 2010 |
| 75 | Stand by Me (1986) - Sep 20, 2010 |
| 70 | Ferris Bueller's Day Off (1986) - Sep 20, 2010 |
| 80 | Jackie Brown (1997) - Sep 20, 2010 |
| 75 | Collateral (2004) - Sep 20, 2010 |
| 68 | Spider-Man (2002) - Sep 20, 2010 |
| 73 | The Hurt Locker (2009) - Sep 20, 2010 |
| 90 | Star Wars: Episode IV - A New Hope (1977) - Sep 20, 2010 |
| 75 | Erin Brockovich (2000) - Sep 20, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |