![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
dfnark | |
![]() |
Movie Buff - 212 Films Ranked
Member Since: Nov 24, 2007
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 80 | The Visitor (2008) - Dec 12, 2008 |
| 20 | Wanted (2008) - Dec 12, 2008 |
| 80 | Transsiberian (2008) - Dec 12, 2008 |
| 60 | The Incredible Hulk (2008) - Dec 12, 2008 |
| 50 | Step Brothers (2008) - Dec 12, 2008 |
| 70 | Speed Racer (2008) - Dec 12, 2008 |
| 50 | Sex and the City (2008) - Dec 12, 2008 |
| 60 | Smart People (2008) - Dec 12, 2008 |
| 40 | Semi-Pro (2008) - Dec 12, 2008 |
| 50 | Run Fatboy Run (2008) - Dec 12, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |