dforman

dforman
Cinema Addict - 1271 Film Ratings
Member Since: 22 Apr 2014
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

50 5% Mr. Deeds (2002) - Rated 22 Apr 2014
70 54% A History of Violence (2005) - Rated 22 Apr 2014
80 83% Children of Men (2006) - Rated 22 Apr 2014
70 54% Hard Candy (2006) - Rated 22 Apr 2014
80 83% Black Hawk Down (2001) - Rated 22 Apr 2014
60 22% Singles (1992) - Rated 22 Apr 2014
60 22% The Interpreter (2005) - Rated 22 Apr 2014
70 54% Burn After Reading (2008) - Rated 22 Apr 2014
80 83% 28 Days Later (2002) - Rated 22 Apr 2014
70 54% Sleepers (1996) - Rated 22 Apr 2014