Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
dfreedlund
Flick Fan - 33 Films Ranked
Member Since: Oct 21, 2009
Location: USA
Recent Rankings
80 Memento (2001) - Oct 21, 2009
85 Seven (1995) - Oct 21, 2009
95 I Love You, Man (2009) - Oct 21, 2009
100 Batman Begins (2005) - Oct 21, 2009
95 Sin City (2005) - Oct 21, 2009
50 King Kong (2005) - Oct 21, 2009
80 Old School (2003) - Oct 21, 2009
80 The Village (2004) - Oct 21, 2009
100 Watchmen (2009) - Oct 21, 2009
40 Saw (2004) - Oct 21, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with dfreedlund. Why not go rank more films, then come back and check it out again?