dg8672

dg8672
Flick Fan - 33 Film Ratings
Member Since: 14 Nov 2009
Location: Tallahassee, FL, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

92 56% To Have and Have Not (1944) - Rated 14 Nov 2009
94 66% Dead Again (1991) - Rated 14 Nov 2009
94 66% Swing Time (1936) - Rated 14 Nov 2009
81 40% Coraline (2009) - Rated 14 Nov 2009
60 16% Eagle Eye (2008) - Rated 14 Nov 2009
56 13% Hancock (2008) - Rated 14 Nov 2009
97 77% Inglourious Basterds (2009) - Rated 14 Nov 2009
96 74% Beauty and the Beast (1991) - Rated 14 Nov 2009
95 71% Ratatouille (2007) - Rated 14 Nov 2009
88 48% Up (2009) - Rated 14 Nov 2009