Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum New Movie Pic Game
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
dgannz
Film Freak - 641 Films Ranked
Member Since: Jun 7, 2006
Location: USA
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
75 Rampage (2009) - Jan 31, 2012
95 True Grit (2010) - Jan 04, 2012
75 Paul (2011) - Sep 16, 2011
75 Dead Snow (2009) - Aug 30, 2011
68 Zookeeper (2011) - Aug 30, 2011
85 Due Date (2010) - Apr 03, 2011
80 Defiance (2008) - Feb 06, 2011
78 The Crazies (2010) - Feb 06, 2011
90 Restrepo (2010) - Jan 11, 2011
88 The Other Guys (2010) - Jan 11, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with dgannz. Why not go rank more films, then come back and check it out again?