dgl246

dgl246
Movie Buff - 162 Film Ratings
Member Since: 23 Nov 2008
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

88 77% Once (2007) - Rated 23 Nov 2008
80 42% Moonstruck (1987) - Rated 23 Nov 2008
40 0% Orange County (2002) - Rated 23 Nov 2008
84 56% Spider-Man 2 (2004) - Rated 23 Nov 2008
81 50% Erin Brockovich (2000) - Rated 23 Nov 2008
79 33% The Santa Clause (1994) - Rated 23 Nov 2008
89 82% Meet the Parents (2000) - Rated 23 Nov 2008
89 82% Big (1988) - Rated 23 Nov 2008
88 77% Almost Famous (2000) - Rated 23 Nov 2008
80 42% Final Fantasy: The Spirits Within (2001) - Rated 23 Nov 2008