![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
dgold | |
![]() |
Movie Buff - 155 Films Ranked
Member Since: Sep 17, 2009
Location: USA
|

| 82 | Windtalkers (2002) - Sep 17, 2009 |
| 81 | An Inconvenient Truth (2006) - Sep 17, 2009 |
| 92 | Driving Miss Daisy (1989) - Sep 17, 2009 |
| 91 | Good Morning, Vietnam (1987) - Sep 17, 2009 |
| 96 | Dances with Wolves (1990) - Sep 17, 2009 |
| 88 | Dune (1984) - Sep 17, 2009 |
| 84 | Indiana Jones and the Temple of Doom (1984) - Sep 17, 2009 |
| 69 | Mad Max (1979) - Sep 17, 2009 |
| 60 | Ocean's Eleven (2001) - Sep 17, 2009 |
| 77 | Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer (2007) - Sep 17, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |