dgsweeney

dgsweeney
Movie Buff - 122 Film Ratings
Member Since: 16 Apr 2006
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

15 13% The Sentinel (2006) - Rated 11 Oct 2010
65 65% Shutter Island (2010) - Rated 02 May 2010
65 65% Avatar (2009) - Rated 02 May 2010
90 97% Ghost World (2001) - Rated 02 May 2010
10 6% Harry Brown (2009) - Rated 02 May 2010
60 52% Valkyrie (2008) - Rated 05 Aug 2009
90 97% Doubt (2008) - Rated 05 Aug 2009
33 26% Stir of Echoes (1999) - Rated 22 Mar 2009
20 19% Juno (2007) - Rated 10 Dec 2008
25 22% Vacancy (2007) - Rated 29 Jun 2008