dhapli

dhapli
Flick Fan - 45 Film Ratings
Member Since: 20 Mar 2008
Location: jaipur, rajasthan, India
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: here is a little about me......... :)

more Recent Ratings

89 85% A Walk to Remember (2002) - Rated 20 Mar 2008
60 3% What a Girl Wants (2003) - Rated 20 Mar 2008
74 21% Just Friends (2005) - Rated 20 Mar 2008
70 13% She's the Man (2006) - Rated 20 Mar 2008
75 24% Curse of the Golden Flower (2006) - Rated 20 Mar 2008
89 85% The Notebook (2004) - Rated 20 Mar 2008
87 74% 50 First Dates (2004) - Rated 20 Mar 2008
82 46% Indecent Proposal (1993) - Rated 20 Mar 2008
76 28% Crouching Tiger, Hidden Dragon (2000) - Rated 20 Mar 2008
88 80% Cruel Intentions (1999) - Rated 20 Mar 2008