Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jim Jarmusch's Dead Man...
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
dharmahatch
Film Freak - 670 Films Ranked
Member Since: Sep 23, 2007
Location: USA
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
32 Hunt to Kill (2010) - Aug 09, 2011
71 The Mechanic (2011) - Aug 09, 2011
91 Jackass 3-D (2010) - Aug 09, 2011
81 Tron: Legacy (2010) - Aug 09, 2011
89 The Fighter (2010) - Aug 09, 2011
89 Black Swan (2010) - Aug 09, 2011
67 Cedar Rapids (2011) - Aug 09, 2011
78 Just Go with It (2011) - Aug 09, 2011
62 Hall Pass (2011) - Aug 09, 2011
88 Before Sunrise (1995) - Aug 09, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with dharmahatch. Why not go rank more films, then come back and check it out again?