dhcguy

dhcguy
Film Freak - 762 Film Ratings
Member Since: 03 Aug 2012
Location: Los Angeles
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80% Glengarry Glen Ross (1992) - Rated 04 Aug 2012
80% True Romance (1993) - Rated 04 Aug 2012
55% Mystery Men (1999) - Rated 04 Aug 2012
24% Daredevil (2003) - Rated 04 Aug 2012
55% Cloverfield (2008) - Rated 04 Aug 2012
24% Cliffhanger (1993) - Rated 04 Aug 2012
55% Kick-Ass (2010) - Rated 04 Aug 2012
24% The Notebook (2004) - Rated 04 Aug 2012
55% The Texas Chainsaw Massacre (2003) - Rated 04 Aug 2012
55% Napoleon Dynamite (2004) - Rated 04 Aug 2012