![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
dhosterman | |
![]() |
Flick Fan - 54 Films Ranked
Member Since: Aug 2, 2008
Location: Madison, WI, USA
|

| 89 | Pan's Labyrinth (2006) - Aug 02, 2008 |
| 87 | Sling Blade (1996) - Aug 02, 2008 |
| 84 | The Silence of the Lambs (1991) - Aug 02, 2008 |
| 82 | Planet Terror (2007) - Aug 02, 2008 |
| 76 | Moulin Rouge! (2001) - Aug 02, 2008 |
| 68 | The Golden Compass (2007) - Aug 02, 2008 |
| 42 | The Ninth Gate (1999) - Aug 02, 2008 |
| 81 | Alien (1979) - Aug 02, 2008 |
| 62 | Sin City (2005) - Aug 02, 2008 |
| 75 | Unbreakable (2000) - Aug 02, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |