![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
dhsouza | |
![]() |
Movie Buff - 116 Films Ranked
Member Since: Sep 18, 2008
Location: Cascavel, Paraná, Brazil
|

| 80 T8 | Zombieland (2009) - Jan 25, 2010 |
| 77 T7 | Dawn of the Dead (1978) - Jan 19, 2010 |
| 83 T9 | Taxi Driver (1976) - Jan 19, 2010 |
| 80 T8 | American History X (1998) - Jan 19, 2010 |
| 80 T8 | Rushmore (1998) - Jan 19, 2010 |
| 55 T3 | The Foot Fist Way (2006) - Jan 18, 2010 |
| 58 T3 | Reno 911!: Miami (2007) - Jan 18, 2010 |
| 74 T6 | Once (2007) - Jan 18, 2010 |
| 70 T6 | The Edukators (2004) - Jan 18, 2010 |
| 75 T7 | Napoleon Dynamite (2004) - Jan 18, 2010 |
Criticker.com © 2004-2013 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS |
Terms & Conditions10,054,000 Movie Rankings and Counting... |