![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
diar | |
![]() |
Movie Buff - 137 Films Ranked
Member Since: May 1, 2006
Location: USA
|

| 95 | Catch Me If You Can (2002) - Aug 13, 2007 |
| 75 | Swing Kids (1993) - Aug 13, 2007 |
| 82 | Crumb (1994) - Aug 13, 2007 |
| 78 | The Weather Underground (2002) - Aug 13, 2007 |
| 87 | Fahrenheit 9/11 (2004) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Mr. and Mrs. Smith (2005) - Aug 13, 2007 |
| 95 | Snatch (2000) - Aug 13, 2007 |
| 50 | The Benchwarmers (2006) - Aug 13, 2007 |
| 50 | George of the Jungle (1997) - Aug 13, 2007 |
| 60 | Ju-on: The Grudge (2003) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |