Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
diatom
Movie Buff - 292 Films Ranked
Member Since: Oct 23, 2011
Location: USA
Recent Rankings
80 Dark City (1998) - Oct 23, 2011
84 The Iron Giant (1999) - Oct 23, 2011
58 Road to Perdition (2002) - Oct 23, 2011
80 Back to the Future (1985) - Oct 23, 2011
78 Black Swan (2010) - Oct 23, 2011
60 Miami Vice (2006) - Oct 23, 2011
72 The Social Network (2010) - Oct 23, 2011
68 The Wrestler (2008) - Oct 23, 2011
84 The Matrix (1999) - Oct 23, 2011
72 The Machinist (2004) - Oct 23, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with diatom. Why not go rank more films, then come back and check it out again?