dickcadett

dickcadett
Flick Fan - 58 Film Ratings
Member Since: 11 Oct 2013
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 70% Charade (1963) - Rated 17 Aug 2014
100 70% I'm So Excited (2013) - Rated 17 Aug 2014
100 70% Blue Velvet (1986) - Rated 11 Oct 2013
50 23% An Education (2009) - Rated 11 Oct 2013
75 34% The Grey (2012) - Rated 11 Oct 2013
100 70% Femme Fatale (2002) - Rated 11 Oct 2013
4% Ocean's Thirteen (2007) - Rated 11 Oct 2013
100 70% No Country for Old Men (2007) - Rated 11 Oct 2013
25 13% Zombieland (2009) - Rated 11 Oct 2013
75 34% The Illusionist (2006) - Rated 11 Oct 2013