![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
dieCia | |
![]() |
Flick Fan - 27 Films Ranked
Member Since: Mar 19, 2006
Location: USA
|

| 60 | The Cider House Rules (1999) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Eyes Wide Shut (1999) - Aug 13, 2007 |
| 90 | The Station Agent (2003) - Aug 13, 2007 |
| 50 | Ray (2004) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Life of Brian (1979) - Aug 13, 2007 |
| 50 | Erin Brockovich (2000) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Four Weddings and a Funeral (1994) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Jackass: The Movie (2002) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Dead Again (1991) - Aug 13, 2007 |
| 50 | Apollo 13 (1995) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |