Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
diegoril
Movie Buff - 326 Films Ranked
Member Since: Oct 21, 2008
Location: Spain
Recent Rankings
50 Batman Returns (1992) - Aug 24, 2010
65 Sleepy Hollow (1999) - Aug 24, 2010
95 The Duellists (1977) - Aug 24, 2010
90 Black Rain (1989) - Aug 24, 2010
50 Hannibal (2001) - Aug 24, 2010
65 1492: Conquest of Paradise (1992) - Aug 24, 2010
Mini-Review: colón usa un mapa para llegar a america... (!)
95 The Godfather: Part II (1974) - Aug 24, 2010
80 The Godfather: Part III (1990) - Aug 24, 2010
95 Watchmen (2009) - Aug 24, 2010
Mini-Review: muy afín al tebeo. fotografia hipercuidada. sofisticada.
80 Avatar (2009) - Aug 24, 2010
Mini-Review: 100% entretenimiento.
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with diegoril. Why not go rank more films, then come back and check it out again?