![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
die_nacht | |
![]() |
Film Freak - 883 Films Ranked
Member Since: Dec 21, 2008
Location: Danville, California, USA
|
|
Message Sent!
| |

| 80 | Before Sunrise (1995) - Nov 27, 2011 |
| 80 | Bicycle Thieves (1948) - Nov 27, 2011 |
| 60 | The Fighter (2010) - Nov 27, 2011 |
| 40 | The Way of the Dragon (1972) - Nov 27, 2011 |
| 80 | Man on Wire (2008) - Nov 27, 2011 |
| 60 | Reign Over Me (2007) - Nov 27, 2011 |
| 60 | Battle Royale (2000) - Nov 27, 2011 |
| 80 | Before Sunset (2004) - Nov 27, 2011 |
| 70 | The Deer Hunter (1978) - Nov 27, 2011 |
| 30 | Mission to Mars (2000) - Nov 27, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |