![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
diffeomorph | |
![]() |
Movie Buff - 361 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2010
Location: Germany
|

| 75 | American Reunion (2012) - May 15, 2012 |
| 75 | Scoop (2006) - Apr 16, 2012 |
| 88 | Perfect Blue (1998) - Apr 16, 2012 |
| 75 | Phone Booth (2003) - Apr 15, 2012 |
| 75 | Shame (2011) - Apr 13, 2012 |
| 70 | Scream 4 (2011) - Apr 10, 2012 |
| 75 | The Girl with the Dragon Tattoo (2011) - Jan 29, 2012 |
| 99 | Drive (2011) - Jan 29, 2012 |
| 96 | Hero (2002) - Jan 17, 2012 |
| 83 | 21 Grams (2003) - Jan 17, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |