![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
diffraction | |
![]() |
Movie Buff - 146 Films Ranked
Member Since: Mar 26, 2011
Location: USA
|

| 70 | The Boy in the Striped Pyjamas (2008) - Mar 31, 2011 |
| 10 | Smart House (1999) - Mar 28, 2011 |
| 10 | Up, Up, and Away! (2000) - Mar 28, 2011 |
| 20 | The Color of Friendship (2000) - Mar 28, 2011 |
| 10 | Don't Look Under the Bed (1999) - Mar 28, 2011 |
| 10 | The Thirteenth Year (1999) - Mar 28, 2011 |
| 10 | My Date with the President's Daughter (1998) - Mar 28, 2011 |
| 10 | Johnny Tsunami (1999) - Mar 28, 2011 |
| 20 | Hocus Pocus (1993) - Mar 28, 2011 |
| 65 | Religulous (2008) - Mar 28, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |