![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
diggletron | |
![]() |
Flick Fan - 89 Films Ranked
Member Since: Aug 20, 2009
Location: Fort Walton Beach, Florida, USA
|

| 45 | Troy (2004) - Aug 20, 2009 |
| 98 | Letters from Iwo Jima (2006) - Aug 20, 2009 |
| 100 | Requiem for a Dream (2000) - Aug 20, 2009 |
| 78 | Thelma & Louise (1991) - Aug 20, 2009 |
| 70 | Finding Neverland (2004) - Aug 20, 2009 |
| 64 | Shanghai Knights (2003) - Aug 20, 2009 |
| 67 | South Park: Bigger, Longer, and Uncut (1999) - Aug 20, 2009 |
| 66 | Rush Hour (1998) - Aug 20, 2009 |
| 75 | Ace Ventura: Pet Detective (1994) - Aug 20, 2009 |
| 80 | The Insider (1999) - Aug 20, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |