![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
digit1345294 | |
![]() |
Movie Buff - 259 Films Ranked
Member Since: Mar 6, 2010
Location: Montreal, Québec, Canada
|
|
Message Sent!
| |

| 80 | Cellular (2004) - Mar 06, 2010 |
| 87 | Poltergeist (1982) - Mar 06, 2010 |
| 87 | Braveheart (1995) - Mar 06, 2010 |
| 85 | Back to the Future Part II (1989) - Mar 06, 2010 |
| 87 | The Island (2005) - Mar 06, 2010 |
| 85 | The Weather Man (2005) - Mar 06, 2010 |
| 87 | The Goonies (1985) - Mar 06, 2010 |
| 85 | Mission: Impossible III (2006) - Mar 06, 2010 |
| 85 | You've Got Mail (1998) - Mar 06, 2010 |
| 83 | Big Daddy (1999) - Mar 06, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |