![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
dil | |
![]() |
Flick Fan - 89 Films Ranked
Member Since: Jul 22, 2010
Location: marbella, Spain
|
|
Bio: generally concur with halliwell ratings and about as frugal with the stars
| |
| 6 | Repulsion (1965) - Mar 13, 2012 |
| 7 | Fight Club (1999) - Mar 13, 2012 |
| 6 | Vicky Cristina Barcelona (2008) - Mar 13, 2012 |
| 7 | American Psycho (2000) - Mar 13, 2012 |
| 7 | Sideways (2004) - Mar 13, 2012 |
| 7 | Good Morning, Vietnam (1987) - Mar 13, 2012 |
| 7 | The Karate Kid (1984) - Mar 13, 2012 |
| 7 | 12 Monkeys (1995) - Mar 13, 2012 |
| 7 | Trading Places (1983) - Mar 13, 2012 |
| 7 | Almost Famous (2000) - Mar 13, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |