Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
dilekvedogan
Movie Buff - 180 Films Ranked
Member Since: Feb 23, 2009
Location: Istanbul, Turkey
Recent Rankings
80 Lucky Number Slevin (2006) - Sep 18, 2009
85 Great Expectations (1998) - Jun 11, 2009
60 Look Who's Talking (1989) - Apr 16, 2009
80 Monster (2003) - Apr 16, 2009
70 The Cell (2000) - Apr 16, 2009
75 The Bucket List (2007) - Apr 16, 2009
85 Yumurta (2007) - Apr 16, 2009
80 Million Dollar Baby (2004) - Apr 16, 2009
55 Waterworld (1995) - Apr 16, 2009
70 The Da Vinci Code (2006) - Mar 25, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with dilekvedogan. Why not go rank more films, then come back and check it out again?