Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
dillybravo
Movie Buff - 162 Films Ranked
Member Since: Aug 29, 2010
Location: Canada
Recent Rankings
88 Sweetie (1989) - Dec 18, 2010
90 This Sporting Life (1963) - Dec 18, 2010
83 Our Daily Bread (2005) - Dec 17, 2010
90 The Tin Drum (1979) - Nov 22, 2010
88 Rome, Open City (1945) - Nov 22, 2010
86 The Sorrow and the Pity (1969) - Nov 22, 2010
83 Before Sunrise (1995) - Oct 26, 2010
70 Chariots of Fire (1981) - Oct 26, 2010
85 Ace in the Hole (1951) - Oct 04, 2010
85 Homicide (1991) - Oct 04, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with dillybravo. Why not go rank more films, then come back and check it out again?