![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
dingle | |
![]() |
Flick Fan - 64 Films Ranked
Member Since: Mar 17, 2009
|

| 95 | The Wrestler (2008) - Mar 17, 2009 |
| 95 | Gran Torino (2008) - Mar 17, 2009 |
| 65 | Top Gun (1986) - Mar 17, 2009 |
| 70 | Air Force One (1997) - Mar 17, 2009 |
| 88 | Seven (1995) - Mar 17, 2009 |
| 89 | Ocean's Eleven (2001) - Mar 17, 2009 |
| 80 | Collateral (2004) - Mar 17, 2009 |
| 78 | Zodiac (2007) - Mar 17, 2009 |
| 95 | Requiem for a Dream (2000) - Mar 17, 2009 |
| 85 | Re-Animator (1985) - Mar 17, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |