Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum New Movie Pic Game
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
dink
Movie Buff - 305 Films Ranked
Member Since: Jun 6, 2008
Location: USA
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
81 Snatch (2000) - Jun 06, 2008
70 The Fifth Element (1997) - Jun 06, 2008
86 X2: X-Men United (2003) - Jun 06, 2008
90 The Postman (1997) - Jun 06, 2008
75 The Princess Bride (1987) - Jun 06, 2008
80 Solaris (2002) - Jun 06, 2008
79 Men in Black (1997) - Jun 06, 2008
13 Dick Tracy (1990) - Jun 06, 2008
82 Hearts in Atlantis (2001) - Jun 06, 2008
80 The Holiday (2006) - Jun 06, 2008
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with dink. Why not go rank more films, then come back and check it out again?