dinosaur187

dinosaur187
Movie Buff - 269 Film Ratings
Member Since: 12 Feb 2012
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

99 94% In the Mood for Love (2000) - Rated 01 Sep 2020
97 89% Monty Python and the Holy Grail (1975) - Rated 01 Sep 2020
90 57% The Irishman (2019) - Rated 01 Sep 2020
92 69% Old School (2003) - Rated 01 Sep 2020
97 89% Step Brothers (2008) - Rated 01 Sep 2020
98 91% Dumb and Dumber (1994) - Rated 01 Sep 2020
90 57% Rush Hour (1998) - Rated 01 Sep 2020
85 34% Sin City (2005) - Rated 01 Sep 2020
90 57% Legends of the Fall (1994) - Rated 01 Sep 2020
95 79% The Master (2012) - Rated 24 Aug 2020