![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
directiva | |
![]() |
Flick Fan - 58 Films Ranked
Member Since: Dec 18, 2010
Location: gdansk, Poland
|

| 80 | Cube (1997) - Dec 19, 2010 |
| 100 | Chocolat (2000) - Dec 19, 2010 |
| 0 | Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith (2005) - Dec 19, 2010 |
| 0 | Jurassic Park III (2001) - Dec 19, 2010 |
| 100 | 8 Mile (2002) - Dec 19, 2010 |
| 0 | Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull (2008) - Dec 19, 2010 |
| 100 | The Butterfly Effect (2004) - Dec 19, 2010 |
| 90 | The Butterfly Effect 2 (2006) - Dec 19, 2010 |
| 89 | A Very Long Engagement (2004) - Dec 19, 2010 |
| 10 | [Rec] (2007) - Dec 19, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |