directoboy12

directoboy12
Flick Fan - 50 Film Ratings
Member Since: 26 Mar 2006
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

50 28% Bride of Chucky (1998) - Rated 14 Aug 2007
80 69% A History of Violence (2005) - Rated 14 Aug 2007
85 78% The Constant Gardener (2005) - Rated 14 Aug 2007
65 39% The Skeleton Key (2005) - Rated 14 Aug 2007
59 33% Jarhead (2005) - Rated 14 Aug 2007
85 78% The Triplets of Belleville (2003) - Rated 14 Aug 2007
20 10% Catwoman (2004) - Rated 14 Aug 2007
100 95% Jaws (1975) - Rated 14 Aug 2007
20 10% The Cat in the Hat (2003) - Rated 14 Aug 2007
30 16% Fun with Dick and Jane (2005) - Rated 14 Aug 2007