![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
directorscup | |
![]() |
Movie Buff - 115 Films Ranked
Member Since: May 4, 2006
Location: Italy
|
|
Message Sent!
Bio: No information
| |

| 70 | Adaptation. (2002) - Aug 13, 2007 |
| 60 | Along Came Polly (2004) - Aug 13, 2007 |
| 73 | Amélie (2001) - Aug 13, 2007 |
| 60 | American Beauty (1999) - Aug 13, 2007 |
| 80 | American History X (1998) - Aug 13, 2007 |
| 30 | The Animal (2001) - Aug 13, 2007 |
| 60 | Around the World in 80 Days (2004) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Batman (1989) - Aug 13, 2007 |
| 85 | Being John Malkovich (1999) - Aug 13, 2007 |
| 74 | Big Fish (2003) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |