![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
dirjy | |
![]() |
Movie Buff - 170 Films Ranked
Member Since: Feb 5, 2007
|

| 100 | Shaun of the Dead (2004) - Aug 14, 2007 |
| 90 | Hot Fuzz (2007) - Aug 14, 2007 |
| 90 | King Kong (1933) - Mar 24, 2007 |
| 70 | S.W.A.T. (2003) - Mar 24, 2007 |
| 70 | Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby (2006) - Mar 24, 2007 |
| 70 | The Princess Bride (1987) - Mar 24, 2007 |
| 60 | Drumline (2002) - Mar 24, 2007 |
| 80 | Roger & Me (1989) - Mar 24, 2007 |
| 70 | Conan the Barbarian (1982) - Mar 24, 2007 |
| 30 | Darkness Falls (2003) - Mar 24, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |