![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
dirka | |
![]() |
Film Freak - 503 Films Ranked
Member Since: Oct 10, 2009
Location: USA
|

| 73 T4 | A Beautiful Mind (2001) - Oct 11, 2009 |
| 72 T3 | The Longest Yard (2005) - Oct 11, 2009 |
| 74 T4 | High Tension (2003) - Oct 11, 2009 |
| 73 T4 | Misery (1990) - Oct 11, 2009 |
| 72 T3 | Child's Play (1988) - Oct 11, 2009 |
| 72 T3 | Big Momma's House (2000) - Oct 11, 2009 |
| 67 T2 | I Still Know What You Did Last Summer (1998) - Oct 11, 2009 |
| 78 T9 | Clue (1985) - Oct 11, 2009 |
| 67 T2 | Field of Dreams (1989) - Oct 11, 2009 |
| 73 T4 | Dazed and Confused (1993) - Oct 11, 2009 |
Criticker.com © 2004-2013 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS |
Terms & Conditions10,055,000 Movie Rankings and Counting... |