![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
dirtydan | |
![]() |
Flick Fan - 50 Films Ranked
Member Since: Nov 14, 2006
Location: USA
|

| 70 | A Bronx Tale (1993) - Aug 13, 2007 |
| 75 | Wicker Park (2004) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Larry the Cable Guy: Health Inspector (2006) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Diary of a Mad Black Woman (2005) - Aug 13, 2007 |
| 50 | Lucky Number Slevin (2006) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Basic (2003) - Aug 13, 2007 |
| 65 | Batman Returns (1992) - Aug 13, 2007 |
| 80 | The Mexican (2001) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Harold and Maude (1971) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Surviving Christmas (2004) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |