discordant

discordant
Movie Buff - 301 Film Ratings
Member Since: 03 Mar 2007
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

86 76% The Departed (2006) - Rated 05 Mar 2007
80 57% Short Cuts (1993) - Rated 05 Mar 2007
75 45% Mean Girls (2004) - Rated 05 Mar 2007
85 70% Little Miss Sunshine (2006) - Rated 05 Mar 2007
72 39% Jarhead (2005) - Rated 05 Mar 2007
79 55% Good Will Hunting (1997) - Rated 05 Mar 2007
88 81% Chinatown (1974) - Rated 05 Mar 2007
77 51% El Mariachi (1993) - Rated 05 Mar 2007
80 57% Y Tu Mamá También (2001) - Rated 05 Mar 2007
75 45% Mission: Impossible (1996) - Rated 05 Mar 2007