discorder

discorder
Movie Buff - 482 Film Ratings
Member Since: 13 Jan 2014
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

55 14% Sky Captain and the World of Tomorrow (2004) - Rated 26 Jun 2017
70 39% South Park: Bigger, Longer, and Uncut (1999) - Rated 26 Jun 2017
15 2% The Specialist (1994) - Rated 26 Jun 2017
85 80% Stargate (1994) - Rated 19 Dec 2014
71 44% White House Down (2013) - Rated 19 Dec 2014
80 65% Interstellar (2014) - Rated 19 Dec 2014
87 85% Snowpiercer (2014) - Rated 19 Dec 2014
75 54% The Amazing Spider-Man 2 (2014) - Rated 07 May 2014
80 65% Mr. Nobody (2009) - Rated 11 Apr 2014
88 87% The Wind Rises (2013) - Rated 09 Apr 2014