![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
dissent | |
![]() |
Film Freak - 853 Films Ranked
Member Since: Apr 8, 2006
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 80 | A.I. Artificial Intelligence (2001) - Aug 13, 2007 |
| 80 | About a Boy (2002) - Aug 13, 2007 |
| 90 | About Schmidt (2002) - Aug 13, 2007 |
| 95 | Adaptation. (2002) - Aug 13, 2007 |
| 30 | Against the Ropes (2004) - Aug 13, 2007 |
| 60 | The Agronomist (2003) - Aug 13, 2007 |
| 45 | Alexander (2004) - Aug 13, 2007 |
| 30 | Alfie (2004) - Aug 13, 2007 |
| 55 | Ali (2001) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Alien (1979) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |