![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
ditto | |
![]() |
Flick Fan - 10 Films Ranked
Member Since: Apr 5, 2009
Location: USA
|

| 100 | The Lord of the Rings: The Return of the King (2003) - Apr 05, 2009 |
| 90 | The Nightmare Before Christmas (1993) - Apr 05, 2009 |
| 76 | Laws of Attraction (2004) - Apr 05, 2009 |
| 96 | Stranger Than Fiction (2006) - Apr 05, 2009 |
| 96 | The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe (2005) - Apr 05, 2009 |
| 75 | Patch Adams (1998) - Apr 05, 2009 |
| 90 | Harry Potter and the Goblet of Fire (2005) - Apr 05, 2009 |
| 80 | The Mask (1994) - Apr 05, 2009 |
| 80 | Galaxy Quest (1999) - Apr 05, 2009 |
| 90 | Secondhand Lions (2003) - Apr 05, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |