dizbo

dizbo
Movie Buff - 118 Film Ratings
Member Since: 12 Feb 2012
Location: France
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 16% Wild Wild West (1999) - Rated 13 Feb 2012
60 10% Live Free or Die Hard (2007) - Rated 13 Feb 2012
75 36% Free Willy (1993) - Rated 13 Feb 2012
75 36% Kiki's Delivery Service (1989) - Rated 12 Feb 2012
71 19% Shark Tale (2004) - Rated 12 Feb 2012
76 46% Fahrenheit 9/11 (2004) - Rated 12 Feb 2012
72 21% Back to the Future (1985) - Rated 12 Feb 2012
73 23% Bolt (2008) - Rated 12 Feb 2012
76 46% Battle Royale (2000) - Rated 12 Feb 2012
79 69% Clerks II (2006) - Rated 12 Feb 2012