dizdar

dizdar
Movie Buff - 147 Film Ratings
Member Since: 21 Mar 2006
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

2% Jeepers Creepers 2 (2003) - Rated 14 Aug 2007
79 42% 28 Days Later (2002) - Rated 14 Aug 2007
87 67% Black Hawk Down (2001) - Rated 14 Aug 2007
79 42% Mr. Deeds (2002) - Rated 14 Aug 2007
92 88% Coach Carter (2005) - Rated 14 Aug 2007
"one of the best sports movies i have seen ... next to remember the titians"
76 35% American Beauty (1999) - Rated 14 Aug 2007
56 15% Mean Girls (2004) - Rated 14 Aug 2007
84 58% Elf (2003) - Rated 14 Aug 2007
"Gotta love will ferrell"
79 42% Hitch (2005) - Rated 14 Aug 2007
86 63% Saw (2004) - Rated 14 Aug 2007