djagil

djagil
Movie Buff - 321 Film Ratings
Member Since: 30 May 2013
Location: Greece
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

87 75% Crazy Ex-Girlfriend (2015) - Rated 04 Apr 2016
82 55% The Martian (2015) - Rated 04 Apr 2016
92 94% Mad Max: Fury Road (2015) - Rated 03 Apr 2016
89 84% The Usual Suspects (1995) - Rated 25 Jul 2015
79 41% Rio 2 (2014) - Rated 27 Nov 2014
70 16% Planes: Fire and Rescue (2014) - Rated 23 Nov 2014
74 23% Maleficent (2014) - Rated 23 Nov 2014
69 13% Carrie (2013) - Rated 17 Nov 2014
85 65% Mr. Peabody & Sherman (2014) - Rated 15 Nov 2014
71 19% Neighbors (2014) - Rated 12 Nov 2014