Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
django42
Movie Buff - 194 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: USA
Recent Rankings
88 Dune (1984) - May 29, 2012
92 Thor (2011) - May 29, 2012
86 Hugo (2011) - May 29, 2012
82 The Man from Earth (2007) - May 29, 2012
91 50/50 (2011) - May 29, 2012
22 The Bounty Hunter (2010) - May 29, 2012
90 Horrible Bosses (2011) - May 29, 2012
99 The Avengers (2012) - May 29, 2012
75 The Hunger Games (2012) - May 29, 2012
90 Hanna (2011) - Sep 23, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with django42. Why not go rank more films, then come back and check it out again?