Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
djbirdman
Flick Fan - 54 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: Rosario, Santa Fe, Argentina
Recent Rankings
75 Outbreak (1995) - Aug 18, 2009
92 Aliens (1986) - Aug 18, 2009
80 X-Men (2000) - Aug 18, 2009
70 The Mask (1994) - Aug 18, 2009
65 Antz (1998) - Aug 18, 2009
85 Run Lola Run (1998) - Aug 18, 2009
40 Home Alone (1990) - Aug 18, 2009
65 50 First Dates (2004) - Aug 18, 2009
70 Screamers (1996) - Aug 18, 2009
66 White Men Can't Jump (1992) - Aug 18, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with djbirdman. Why not go rank more films, then come back and check it out again?