![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
djh2k | |
![]() |
Flick Fan - 80 Films Ranked
Member Since: Aug 27, 2006
Location: UK
|

| 70 | A.I. Artificial Intelligence (2001) - Aug 13, 2007 |
| 90 | American Wedding (2003) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Assault on Precinct 13 (2005) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Big Fish (2003) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Blade II (2002) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Boys and Girls (2000) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Bridget Jones: The Edge of Reason (2004) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Bruce Almighty (2003) - Aug 13, 2007 |
| 100 | The Butterfly Effect (2004) - Aug 13, 2007 |
| 90 | A Cinderella Story (2004) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |