![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
djinn | |
![]() |
Celluloid Junkie - 2721 Films Ranked
Member Since: Aug 6, 2009
Location: Turkey
|
|
Message Sent!
| |

| 4 | Stardust Memories (1980) - Apr 11, 2010 |
| 3 | Running on Karma (2003) - Apr 11, 2010 |
| 3 | Naked Lunch (1991) - Feb 06, 2010 |
| 2 | Shaolin Soccer (2001) - Feb 06, 2010 |
| 2 | Donald's Golf Game (1938) - Feb 06, 2010 |
| 2 | Murder by Decree (1979) - Feb 06, 2010 |
| 1 | Flight of the Phoenix (2004) - Feb 06, 2010 |
| 3 | Yellow Submarine (1968) - Feb 06, 2010 |
| 1 | Harlem Nights (1989) - Feb 06, 2010 |
| 2 | Bruiser (2000) - Feb 06, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |