djizuz

djizuz
Movie Buff - 235 Film Ratings
Member Since: 31 Aug 2012
Location: SP, SP, Brazil
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 98% 2001: A Space Odyssey (1968) - Rated 15 Sep 2012
40 11% The Longest Yard (2005) - Rated 15 Sep 2012
70 59% Manhattan (1979) - Rated 15 Sep 2012
65 47% The Royal Tenenbaums (2001) - Rated 15 Sep 2012
70 59% Men in Black (1997) - Rated 15 Sep 2012
85 90% Amores Perros (2000) - Rated 15 Sep 2012
65 47% The Da Vinci Code (2006) - Rated 15 Sep 2012
60 36% Alexander (2004) - Rated 15 Sep 2012
80 81% Sin City (2005) - Rated 15 Sep 2012
75 71% Batman Begins (2005) - Rated 15 Sep 2012